AKTUÁLNÍ DĚNÍ V NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICI MŮŽETE SLEDOVAT V ČLÁNCÍCH NÍŽE

Dorinka v roce 2023 odpočívala a užívala si "volna" bez mateřských a výstavních povinností. V létě 2024 (pravděpodobně koncem června) máme v plánu naši fenku opět připustit. Pečlivě jsme hledali mezi potenciálními krycími psy a rádi bychom Vám představili naše dva favority. Prvním z nich je mezinárodní šampion Moon Mystique Earl z Německa a druhým...

Štěňátka se koncem února 2023 (ve svých 8-9 týdnech věku) přestěhovala do nových domovů. Přejeme jim krásné životy plné lásky a nezapomenutelných psích kusů :-)

Zdravá a krásná štěňátka v počtu čtyř fenek a dvou pejsků přišla na svět odpoledne 22.11.2022. Porod šel hladce a Dorinka je vzornou mámou. Štěňátka odpočívají u cecíků, tulí se ke svým sourozencům a už umí být i pěkně ukecaná.

Ultrazvukové vyšetření dnes na 100% potvrdilo, že budeme mít štěňátka. Moc se těšíme, až se koncem listopadu vyloupnou na svět. Na fotce je zaměřeno jen jedno z nich. Přesný počet ale zatím nelze zjistit.

Po návštěvě u ženicha čekáme na výsledek. Krytí proběhlo 21./22.9.2022 s chovným psem Capitan of Urban Hunters (SK). Předpokládaný termín porodu je 23.11.2022, štěňátka budou tedy k odběru koncem ledna 2023.