NAPSALI O NÁS

Chovatelskou stanici Ze Staré Smetanky jsem objevila náhodou na internetu. Bylo skvělé, že bydlí kousek od nás a když jsem uviděla Dorinku bylo rozhodnuto, že chceme štěňátka právě od nich. Štěňátko jsme si vybrali a těšili se na první návštěvu. Vše bylo perfektní, majitelé a celkově jejich přístup je nám velmi blízký. O štěňátka bylo skvěle postaráno a my jsme si domů odvezli ten největší chlupatý poklad. Všem vřele doporučuji štěňátka z této chovatelské stanice - jsou úžasná.

Rodina Vintrova

Tuto chovatelskou stanici jsme si vybrali, protože nám byli manželé Šichovi na první "pohled" sympatičtí a jsme rádi, že se tak stalo. Je vidět, že se o maminku Dorinku krásně starají, stejně tak o štěňátka. Dali nám spoustu informací, posílali fotky, umožnili opakované návštěvy a dodnes je Kačka k dispozici, kdykoliv máme dotaz. Nové majitele pro štěňátka vybírají pečlivě a jsme moc vděční, že se na nás usmálo štěstí a máme naši krásnou, zdravou a skvělou Lily Ze Staré Smetanky.

Lucie a Otakar Librovi

Thanks to Katerina and Stepan our dream of having our own Lagotto puppy came true;) we were really happy that they chose us to give home to one of the puppies.

Katerina encouraged us to visit puppies when they were few weeks old so we could see Kuki when she was very little. We also liked Dorinka a lot and enjoyed seeing her with her kids. Additionally, we were always informed about Kuki and we received many photos and videos to keep track on the fast growing puppies and their adventures like the first time playing outside.

On the pick-up day, Katerina explained everything, responded to our questions and prepared all the documents that we needed for export.

Even now after we picked up our Kuki, we stay in contact and she is always happy to answer our questions regarding the breed and training.

Agnieszka Maciag (Austria)

Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata...

Na první pohled bylo jasné, že psí miminko, které si Káťa a Štěpa dovezli domů, bylo jedno velké splněné přání. Ode dne, kdy položili na zem pelíšek, misku a na věšák pověsili vodítko, na sebe vzali zodpovědnost, která není pro každého. Je jen pro ty, kteří jsou schopni mít rádi psa tak moc, že obětují svoje pohodlí a klid a zároveň mají tolik lásky, aby nikdy nezradili psí duši.

A řeknu vám, že když se tihle tři parťáci na sebe podívají, je jasné, že se mají fakt moc rádi a Dorince musí všichni psi v okolí závidět.

Ale bacha - neznamená to, že Dorinka je nějaký rozmazlenec. Je to poslušná a dobře vychovaná mladá dáma.

Ivona Míšová

Jsem moc šťastná, že jsme tenkrát narazili na inzerát od manželů Šichových a přivezli si štěně právě od nich. Doma nám teď běhá náš Bailey s úžasným charakterem a věřím, že díky skvělému chovu to bude nejlepší parťák do života.

Kateřina Ryvolová

Pes je nejlepší přítel člověka a u těchto tří to platí dvojnásob. Dorinka je veselá, chytrá, milá a hravá, a to nejen díky svým předkům, ale hlavně díky svým páníčkům.

Jana a David Machovi

Ferrara Dora ze Sulické tvrze ... je úžasná, to vím! A jsem moc vděčná, že sestru mých holčiček získali právě manželé Šichovi. Jsou také úžasní, to už teď vím také.

Není těžké propadnout kouzlu plemene lagotto. Důležité je pochopit jejich nesmírně empatickou povahu a touhu po kontaktu se svojí smečkou.

Dorince se v její rodině všeho dostává požehnaně. A ona vše stejnou měrou oplácí.

Šárka Bušová

Díky Kačce a Štěpovi jsme získali skvělou parťačku a novou členku rodiny. Je to náš čtvrtý pejsek, a tak můžu říci, že mi jejich milý přístup byl velmi sympatický. Jsme opravdu rádi, že jsme zvolili tuto chovatelskou stanici, protože jsme si odvezli roztomilé štěně, které bylo v prvních týdnech svého života obklopeno láskou a my se budeme snažit, aby to tak zůstalo navždy.

Taťána Habáňová